| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
no víc jak po trojkolce toužím po kočárku, na kterej se nebudu muset věšet, když budu chtít zatočit. Ale když to nepůjde, nepůjde, ale už jsem rozjela pátrací akci a napsala přímo dovozci :-D
Ty narozeninový gratulace taky nemám ráda, u nás se to teda ani nějak neřeší, ale u tchánů na to strašně drží. A hlavně třeba když jsme nestihli popřát švagrové včas, tak tchýně hrozně zuřila a pořád nám připomínala, že jí máme popřát a mně se do toho o to míň chtělo.
Na barvení vlasů se mě radši ani neptej :-D Já mám zakázaný používat i řasenku a antiperspirant :-D Pepa je na tohle hrozně háklivej, radši přežije, že vypadám nenamalovaná jako zfetovaná, než aby se náhodou něco do mlíka dostalo. Já jsem hrozně světlá, moc se teda nemaluju, ale aspoň ty řasy, abych neměla oči takový divný. No a teď mě zase všichni honí k doktorovi, protože mám na jazyku takovej divnej oranžovej povlak už asi 3 dny, já ale statečně odolávám.
Představ si, já Elišce v těhu provozně říkala chlupáč a ona je fakt celá chlupatá :-D Má chlupatý ouška, zádíčka a dokonce jsem jí našla chlupy i na nohách, dole u kotníků :-D. A připadá mi, že jí vlásky začínají rezavět, po porodu je měla úplně černý po tatínkovi a včera jak jsme s mámou seděly venku, tak mi přišlo, že je začíná mít do rezava po mně. Ale řasy má černý a strašně dlouhý, tak snad to nebude tak horký. Teď se zase probudila, tak na mě kouká z kočáru a řehní se, nohy vyhozený ven, to je děs :-D
Tak já jdu zase něco dělat, počkám, až šéf přijde z oběda, nakrmím malou a šup na ten finančák, mám to přes celý město, ale dělá tam mámina bývalá kolegyně, tak na ni kouknu, pochlubím se s Eliškou :-D
Verunko, a co zoubky? U vás ještě nic? Já můžu Eliškou třikrát denně převlíkat, pořád je durch poslintaná, ale na dásních nic.
Tak papapa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.