| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, Verunko,
to se máte, že vám sluší ta čepička. Já jsem dneska polítala celý město a nic. Tady ještě pořád mají takový hodně silný, skoro zimní. A slunečník jsem sehnala jenom v jednom obchodě, ale moc se mi nelíbil, byl sice rozdělávací, že ten držák může zůstat na kočáru a sundáš jenom ten deštník, ale právě ten deštník se tam jenom tak jako zastrčil asi na centimetr a půl, tak už jse se viděla, jak po Šumperku sháním ulítlej slunečník, jak trošku zafouká :-( A Eliška je s těma čepičkama na tom jako já - nesluší jí vůbec nic. Dneska jsem jí oblíkla jednu takovou starší, no vypadala ti v ní jak z nějakýho ústavu :-(
Rozhodla jsem se, že s ní v pátek zajdu znovu na tu kalmetizaci, i když nejsme objednaní. Máme tam přijít až 11.6., ale Eliška to má čím dál horší. Je to puchýř o průměru dva centimetry, asi cenťák vysokej, plnej hnisu, krvavě rudej a loupe se jí z toho kůže. Je to fakt hrozný, já dneska málem brečela, když jsem ji vyslíkala před koupáním. Taky už ji to pěkně bolí, dřív nic, ale teď se k tomu jenom přiblížím rukou a už natahuje :-(
S tím kočárem to neklaplo, ty nový jsou širší, dělaný pro trošku jinou sportovní sedačku, takže smůla. Trošku mě to mrzí, já vím, že jsem střelená, ale jsem na ty kočáry strašně zatížená.
Neporadíš, co zítra vařit? Já už fakt nevím. Teď jsme měli dva dny bezmasý, tak bych chtěla zase udělat nějaký maso, ale nevím jaký. Buď udělám kuřecí jen tak na rychlovku, nebo tam mám ještě nějakou kotletu. Pepa dovezl hlávkovej salát, tak abych to využila.
Tak já jdu ještě pověsit prádlo a pak do vany. huráááááááááá, já už se tááááááák těším

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.