| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
tak dneska mám za sebou fakt super den. Eliška spala snad jenom hodinu, nepodařilo se mi sehnat ani čepičku, ani slunečník, tak budu muset objednat. Sice tady v obchodě měli, ale já jsem ho nemohla dát na kočár, prostě to pasuje na slabší trubky. A to je ani nemáme nějak bůhvíjak silný :-(. Pak jsem přišla domů a stůl v obýváku plnej mravenců, já myslela, že mě fakt odvezou. Hodinu jsem pak lezla kolem a hledala, kudma lezou, ale prostě jsem cestičku nenašla :-(((. Eliška byla celou dobu protivná, pořád pofňukávala, nebo pak už i brečela, tak jsme koupali o půl hodiny dřív, než je zvyklá. Po koupání jí prasklo to očkování a začal jí z toho vytíkat hnusnej zelenej hnis i s krví, normálně se mi úplně dělalo špatně. Nechtěla si to ale nechat vymačkat, šíleně brečela, tak jsem to musela nechat být, oblíknout ji, trošku nakrmit a šup s ní do postýlky. U krmení už usínala, tak se ani nějak moc nenajedla, takže mě čeká noční krmení. No a vzhledem k tomu, že se mi už prsa nenalívají přes noc tak moc, jak jsme jedly jen k ránu, tak to bude asi docela boj. No co, musím to jeden den vydržet. Takže zítra do té nemocnice nepůjdu, jenom skočím do práce s těstem, abych podělila šéfa a mistra, a pak si dáme volno. Odpoledne přijede máma, tak pokecáme. Ona je vyřízená z bráchové přítelkyně, no co si budeme vykládat, já taky. Ale naštěstí ji nemusím vidět tak často jako máma.
V pondělí je u nás pálení čarodějnic, tak asi vyrazíme. Doufám, že se i vrátíme zpátky. Nechcete přijet? :-D Snad vyjde počasí a nezmrzneme, nebo nezmokneme.
Jo, Pepa mi říkal, že snad ten jeho kolega dostane výpověď. No docela bych to i uvítala, kdyby to neznamenalo, že tam aspoň čas zůstane Pepa sám. My si fakt asi budeme muset zjednat firmu, aby nám to bydlení dodělala. Kdo to ale zaplatí, to nevím. Jenže ta výpověď už tu byla několikrát, takže tomu zase až tak nevěřím.
No nic, jdu aspoň posbírat prádlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.