| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem to musela napsat s mezerama. Zkopíruj si ten odkaz do prohlížeče a ty mezery vymaž.
No ale ještě se dneska půjdu podívat do města, jestli tam náhodou nebudou něco mít. Ještě zkusím jeden obchod. Víš, to je zvláštní, my tady máme 4 obchody kamenný s dětskýma věcma. V jednom prodávají věci od vietnamců, ve druhým takový levnější, ale já tam docela ráda chodila, jenže poslední dobou byly ty prodavačky trošku nepříjemný a nemůžeš tam zajet s kočárem. Ve třetím obchodě už mají kvalitní věci, ale taky dražší a když tam přijdu, tak tam musím hodinu stát, než si mě někdo všimne a vždycky se tam ty prodavačky vykecávají s někým známým. No a pak ten čtvrtej obchod, kde mají pro děti asi všechno, od oblečení přes kočárky (:-)), jídelní židličky po hračky. No a tam mi zase přijdou nejpříjemnější prodavačky, ale zase mají draho. I když včera jsem tam koupila čepičku za 30,- a to není taková hrůza. Pak je tu ještě několik sekáčů, ale tam většinou už nemají pěkný věci na takový děti jako je Eliška. V téhle velikosti je všechno dost zničený :-(
Elišce to z toho očkování přes noc asi vyteklo už všechno a naštěstí se jí pyžámko nepřilepilo, tak je to ok. Budu jí to asi mazat bepanthenem, už si na to nechá chytnout.
O těch čarodějnicích ti pošlu mail a i moje číslo, kdyby náhodou, nechci to tady psát tak veřejně.
Musím jít dodělat to těsto a nasáčkovat ho do práce. Tak zatím papapa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.