| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
já už si ho objednala a poslala peníze. Znovu jsem to tady prošla, ale mají tu jen slunečníky, co se nám nehodí. Pak jsem v Plusu potkala kočárek a tam měli tady ten, co jsem objednala a měli ho na trubce asi stejné jako máme my. Ale ještě ti jednou dám odkaz, jakej jsem opravdu objednala, je ještě dražší, ale je to ten, co jsem vděla, takže mám jistotu, že se nám na ten kočár vejde. http://www.m i m i b a z a r.cz/foto.php?id=4774841
Jo, teď jsem teda kardinálně vytočená. Vezla jsem mámu domů a než jsme naložili kočár na zítra, tak jsem šla do kontejneru s tetrapakama a sklem, no málem mě odváželi, v kontejneru na ty tetrapaky byly plastový flašky a v kontejneru na sklo varná konvice:-((( Hlavně že se lidi pak vztekají, jak ty odpady zdražujou. No a pak jsem jela domů a předjížděl mě nějakej švéd na motorce a normálně mi rukou sklapl zrcátko. Já se ti tak strašně lekla, magor měl štěstí, že jsem nestrhla volant a neskončili jsme v sobě. Doma by si to nedovolil, kretén. Promiň, ale mě napadají jenom sprostý slova :-(((
Tak prej se má zhoršit počasí. No to je teda super. Klidně by takhle mohlo být až do září.
Elišce se v tom očkování zase udělal hnis, ale jak byla ve vaně a trošku se to rozmočilo, tak jí to zase vyteklo. Doufám, že se jí to už konečně začne hojit.
Tak já jdu ještě asi žehlit, ať se trošku uklidním, jsem fakt vytočená doběla.
Jo a ty čarodějnice jsou až v pět odpoledne, pitomci, taky to mohli udělat dřív :-((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.