| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem umyla kopu nádobí, vyžehlila vrchovatej koš prádla, snědla skoro prošlou makrelu a teď se cpu čokoládou. Slyšela jsem, že se teď má hodně ochladit, no já ty skoky nemám ráda. To zase abych vytáhla i larisu do kočáru.
Teda já jsem ti dneska vygumovaná, vůbec mi to nemyslí. Na Pepu šišlám, ten už si chudák ťuká na čelo :-D
Já nevím, jestli jsem ti to říkala, moje neteř byla ve čtvrtek v Praze se školou a ztratila se tam i s kamarádkou, tak na ně jedna učitelka musela počkat a jeli dalším vlakem, jenže měli celá třída jednu jízdenku, tak si ty tři musely koupit novou. Já úplně brečela smíchy, Lukáše poslali v 10-ti letech do Paříže samotnýho a neztratil se tam a naše Pája v 19-ti se ztratí v Praze :-D No a dneska prej volala ségra bráchovi z Kauflandu, měla hysterickej záchvat, že je tam šílenejch lidí a ona si blbě najela s autem a najela na nějakou tyčku, nemůže vyjet a doma jí nikdo nebere telefon. Tak to byla další radostná událost, já zase brečela smíchy, nakonec se z toho vyklubalo to, že jak mají na těch parkovištích sloupy se světlama, tak u nich mají takový chrániče z trubek, aby jim je někdo jen tak nesejmul. No a ségra si najela strašně moc blízko k tomu a neuměla vyjet. Já jsem teda taky tele, ale drapla bych tam prvního chlapa, co by šel okolo, ať mi vyjede. No... prvního asi ne, ale nějakýho otce od rodiny, ti působí důvěryhodně :-D
Já ti ani nepoděkovala za tu čepičku, takže děkuju moc, pošlu pak penízky, rozmysli se, jak je chceš poslat.
Tak já už jdu dneska chrnět, jsem nějaká ucaprtaná a hrozně mě bolí za krkem. Já se v noci strašně potím a jak pak vstanu na kojení, tak je tu zase chladno. A spím jenom v takové košilce na ramínka, abych nemusela pak ty prsa lovit.
Tak dobrou noc, zítra juknu ráno, k mámě jedeme až odpoledne na grilování. Papapa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.