| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Melinko. Omlouvám se, že jsem včera nenapsala, ale přišli známí a odešli docela později a pak jsem musela honem koupat krmit a žehlit. No prostě chaos, oni mají tří letou holčičku, ale ona je strašně rozmazlená, všude skákala, po posteli po gauči malé všechny hračky osahala no prostě hrůza na to nemám nervy. Já takové děti nemusím. Takže když odešli, tak jsme uklízeli jak strhaní. Všude jsem měla čokoládu, protože jí dali jest čokoládu :-(( Já jsem zastánce té přísnější výchovy, Kryštof to nikdy nesměl dělat a když jsme od někud odcházeli, tak si musel po sobě uklidit všechno co rozházel. Jo s holkama jsem si pokecala fakt super, já sice s mamkou si taky každý den voláme na skype, ale s holkama jsem se pobavila o drbech na prodejně. Meli změř tu hlavičku:-D Včera tady byla zima jak na Sibiři, je to strašné to počasí. Včera jsem se pěkně vytočila, protóže matka jedne kamarádky mně nadala, že jsem se jí nezastala. Ta kámoška má dlouletého kluka a ona mu nesolí nesladí no prostě nic, ten kluk jí jen suchary a zeleninu on prostě nemůže nic ani bonbon. A jak jsme byli na tom zapíjení té malé Helenky tak si jí tam spousta lidí dobíralo at dá tomu malému párak a né suchar atd. A její matka chtěla at se jí zastanu, ale já nechápu proč bych se jí měla zastávat když nesouhlasím s její stravou a s jejími názory oni jsou staršně zvláštní lidi. Jí jsem říkala že když je to její životospráva tak at si jí obhajuje sama. Takže jsem v noci ani nemohla spát a až jí potkám tak jí to řeknu od plic a skončila jsem sní.:-(( Ale nejlepší je na tom to, že když se takhle všichni sejdeme tak pokaždé chlapi do ní ryjou a ona tam chodí i když ví že zase si vyslechne narážky. Tak si má udělat pořádek s těmi co se jí posmívají a nebo tam nemá chodit. Fakt jsem byla v šoku že zrovna já se jí mám zastávat. Sní se nechce nikdo bavit ani chodit na procházky, protže každému vnucuje tu svoji stravu:-D Tak už dost o té kravce, promin ale nevím jak bych jí měla pojmenovat. Meli malé peru v lanze a nám taky a používám i aviváž silan nebo lenor. Tak zatím ahoj jdu dělat oběd, dneska mám Kryštofa doma, protže mají ředitelské volno, oni mají pořád nějaké volno:-(( to my jsme tolik nemívali že? Ahoj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.