| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
tak jsem teď skončila. A to mi ještě na zítra zbývá obývák a chodba. Byla tu odpoledne máma, tak mi aspoň Elišku pohlídala. Ona zase dneska fakt jedla ukázkově. Když byl její čas, jí tak co dvě hodiny, tak si jenom cucla a pak si tak za necelou hoďku vzpomněla, že má hlad. A to fakt brečela. Teď jsem četla, že prej dítě je připravený na příkrmy, když hladově kouká, co jedí dospělí. No tak to máme nejvyšší čas :-D Eliška na nás hledí a slintá, i když pijeme, nebo cucáme bonbon :-D
Zítra si dáme oraz. Teda aspoň od vaření. Domluvili jsme se s Pepou, že si objednáme pizzu. Tady dělají fakt výborný a po městě je rozváží zadarmo, tak si jednou dáme. Já už fakt teď nemůžu, aspoň teda ten jeden den bez vaření a umývání nádobí. Dneska jsem se zařekla, že chci myčku. Jenom tu úzkou, tu 45, protože my nemáme tolik nádobí, ale určitě ji chci. Nějak nechápu, jak to máma dělá, že pere jednou týdně, já obden a stejně mám pořád plnej prádelní koš. Ale denně teda fakt prát nebudu. Už se nemůžu dočkat, až mi Pepa nainstaluje ten velkej sušák, koupili jsme takovej ten, jak se roztáhne, vypadá jako obrácenej deštník a má 50 metrů šňůry. Teď dávám prádlo na takovej ten skládací sušák a to je s bídou na jednu pračku. Teda nevím, co budu dělat zase v zimě, to ho asi strčím doma do obýváku do stojanu na slunečník :-D On je k tomu sušáku takovej plastovej tentononc, kterej se má zakopat do země a do toho dát ten sušák, jenže to v tom nedrží :-D
Aaaaa, tatínek je doma, vezl mámu domů a odvýzt přívěs za auto, dovezl dneska další armaru, už jsme jak ve skladišti s tím jeho křečkováním. Až se budeme stěhovat pryč, nebude nám stačit kamion :-( Asi budeme koukat na film, dneska nějakej půjčil a já už mám hotovo, tak si sednu k telce. To je poprvé za 4 měsíce

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.