| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. Teda ty jsi musela byt fakt hodně vytočená, to by mně taky vytočilo. Ona je fakt tak nemožná jo? A ta přítelkýně bráchy je taky teda strašná já jsem si myslela že je to nějaká mladá holka když je tak zhnilá, ale když jsi napsala že už má 11 letou dceru, tak to jsi ně dorazila. To bych chtěla vidět její domácnost, když je u tebe a nechá se obskakovat. Snad by měla vědět jaké to je když je malé dítě. A ta tvoje druhá švagrová je taky strašná a to mi říkej že za dospělou holku rodiče čtou knížky. To mi vysvětli jak ona chce učit děti. Já za Kryštofa nic nedělám musí všechno sám my mu maximálně pomůžeme, ale hlavičku si musí namáhat sám. A to není na výšce. Spoustu lidí si myslí, že když je někdo na vysoké tak musí být chytrý, ale já vím že to tak není. Moje mamka pracuje na Přírodověděcké fakultě a říkala, že kolikrát se nestačí divit jaké pravopisné chyby dokážou "ti vysokoškoláci" udělat a to jsou budoucí učitelé. Já to vidím u Kryštofa v češtině to je strašné, protže je učí takový mladý a on snimi dělá jen blbosti a děcka nic neučí já když si vzpomenu na naše češtináře tak je to sto a jedna. Melinko aby jsi se uklidnila, tak jsem ti něco poslala na meil, mně to pobavilo. A říkám si, že bych ho Rozárce nikdy nekoupila i kdyby to byl největší modní vystřelek, ale jako sranda je to super. Tak se na to mrkni a zasměj se. Byla jsi včera políbená pod rozkvetlým stromem? Já né, taky jsme to manžovi vyčetla. Meli já jdu něco uvařit, i když nevím co, jdu se podívat do mrazáku co tam ještě je za maso. Tak ahoj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.