| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo a jak jsi říkala, že se na Elišce učí, tak to by mně hoodně naštvalo. A taky nesnáším když někdo sahá Rozárce na ručičky a neumyje si ruce. Takové lidi bych fakt liskala, oni si vůbec neuvědomují, že ona ty ručičky potom olizuje. My si ruce myjeme každou chvíli. Když k vám příjde návštěva upozorníš je at jsi jdou umýt ruce? Já to neumím, a když jí někdo na ty ručičky sáhne tak potom jí hlídám at je neolizne a jak návštěva odejde, tak jí je hned jdu umýt. Já nevím jestli to nepřeháníme, protože když jsme se o tom s někým bavili tak nám řekli, že si musí zvýkat na baktérie, ale já nejsem toho názoru. Nevím co bych dělala kdyby dostala třeba žloutenku, kvůli nezodpovědným lidem. Na to ani nechci pomyslet. Tak jdu konečně vařit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.