| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. Zrovna včera jsme doma řešili tady to téma. Taky mám pocit, že malá jí často a v noci se budí 2x a to nedělávala, já si myslím že holky jsou starší a potřebují víc. Včera jsem si Rozárku zvážila a za týden ji zvážím znova at vím kolik přibrala. Já ji vážím orientačně na kuchyňské váze:-)) Vážila 6900 g tak uvidíme za týden. Dneska jsem si byla pro výsledky z krve, tak všeho mám dost. dr. říkala at ještě měsíc počkám a třeba to padání se zmírní. Meli, víš jak já řeším recept. Já mám doktora ve Šternberku a kdyby jsme tam měli jezdit pro každý recept tak by to bylo dost drahé. Můj doktor posílá recepty poštou, já jim dám do obálky ofrankovanou a nadepsanou obálku připíšu jim, že je prosím o recept a oni mi to pošlou. Tak se zkus zeptat jestli by ti to taky nemohli posílat. Jak jsem se tě ptala na to sahání na malou, rodina je taky v pohodě, ale třeba zrovna ti známí stou rozmazlenou holkou, přijeli z kolotočů a vůbec si je neumyli a sahali na malou. A ta jejich dcerunka je měla špinavé jak čert a osahala všechny hračky brrrrrrrr:-(( Takoví lidé mně hodně vadí, a mají malé dítě a vůbec si to neuvědomují. Jo a ta tvoje skoro švagrová je teda dobrá když dává té dceři ty čínské polévky. Kryštof je ještě nikdy nejedl, on nemá ani potřebu, když má každý den domácí stravu. Meli jestli ona nevaří a je pro ní jednodušší zalít nudle vodou, tak si na to ta holka zvykla. Jdu dodělat oběd, dneska jsem začala pozdě protže jsem byla u té Dr. A musím to mít hotové než dojede Kryštof. Dneska dělám zelnou polévku a kuře s rýži. To je asi nejrychlejší vaření, tak zatím ahoj.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.