| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě tak vytáčí Nikčina dr. Nikolka má opravdu panickou hrůzu z jehel a to hlavně kvůli sestře u nás v ordinaci. Po minulém odběru, kdy jí v žíle jehlou kroutila na všechny strany, bych taky už na odběr nechtěla. Tak jsme dnes nikče namazala ruku Emlou, aby jí to nebolelo. Přišli jsem do ordinace, posadila jsem si Nikču na klín, sestra vzala jehlu a Nikolka začala usedavě plakat, slzy jak hrachy. Skoro bych nad ní také plakala. Krev zase netekla, tak odebraly sotva půl zkumavky. Dostala jsem vynadáno, že je to moje vina, že Nikolce moc ustupuji ... Hrozně mě dr štve. Myslím si, že by měla strach dítěte respektovat a ne ho znevažovat. Já se také bojím některých věcí a nedokážu je překonat a to jsem dospěla. Tak jsem Nikolce slíbila odměnu a vybrala si střevíčky pro princeznu :o)

Od dr jsem se šli na chviličku podívat do školky. Nikča už tam nebyla měsíc. Všechny děti se na Nikču doslova vrhaly a objímali jí a skoro by se o ní poprali a Nikča z toho byla vedle a normálně se zase rozplakala, že se bojí a schovávala se ke mě. Neumím si představit jak návrat po tak dlouhé době zvládne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.