| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. Nemá náhodou Eliška ne té hlavičce potničky? Rozárka teda nic takového nemá, tak ti neporadím co stím. Rozárku vážím na obyčejné kuchyňské váze. Vážím jí jen orientačně at víme jak je na tom. Je to váha, která má nízkou misku a vysokou. Já je sundám dám tam polici ze skříně vyvážím to a můžeme vážit:-D Včera jsme trpěli , já jsem si dala tu zelňačku a malá dostala takové bolesti, že jsem si v té chvíli nejradši naliskala. Ale už jsem zelí jedla a nic jí nebylo a včera takový řev chudinka naše.Jak jsi psala o těch známých, tak my jsme dopadli podobně stěma co mají tu holčičku.Vždycky jsme byli moooc dobří známí, takže když se rozhodli udělat svatbu tak nás samozřejmě pozvali. Ale těsně před svatbou jsem se bavila s tou kámoškou, nevím už přesně co to bylo, ale něco o Kryštofovi a ona mi řekla, že sním na svatbě nepočítají.Takže to se nás dotklo a urazili jsme se. Já jsem říkala kdyby měl 2 roky tak bych ho vzala na obřad chvilinku na hostinu a šel by k babičce, ale jak to chceš vysvětlit 10 letému klukovi, že sním nepočítali.Takže naše přátelství skončilo. No a jak jsem byla asi v 6 měsíci takmi napsala, že je jí smutno a chtěla by vidět to malé až se narodí, tak jsem je pozvala na návštěvu a zase se bavíme, ale už to není jako kdysi.Meli ty chceš kolem toho 8 měsíce přestat kojit? Já by jsem chtěla kojit aspon do jednoho roku. At nemusím kupovat sunar. Mám známé co ještě kojí dvoleté děti, to se mi zdá dlouho.A ty děti to mlíčko mají spíše jen na žízen, už to není pro ně jídlo. Já bych chtěla ke kojení dávat příkrmy a potom tuhou stravu a ještě trošku kojit a až bude papat skoro všechno, tak přestat kojit.Tak ahoj jdu se napapat.:-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.