| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
já jsem to nemyslela, že přestanu v 8 měsících kojit, ale že aspoň do toho 8. musím vydržet s vlastním mlíkem. Taky nechci kupovat sunar, tak snad se to zase rozběhne. Z práce si skočím do lékárny, mám tam ty věci, tak budu cucat homeopatika a pít ten gravimilk a snad se to zase rozběhne.
No na té hlavičce to potničky nebudou, nejsou to pupínky, ale takový červený flíčky jako má na pusince, doktor říkal, že to mám mazat tím bepanthenem, že je to novorozeneckej ekzém, ale nějak to nechce zmizet.
Ti známí jsou teda fakt super, když nepozvou na svatbu takový dítě. Přitom i pro toho kluka je to velká událost. My jsme se brali skoro před 3 rokama a tenkrát jsme pozvali všechny už od rána, ale když jsme my šli na svatbu někomu z těch známých, tak až odpoledne, nebo vůbec. Teď máme jít 2. června taky, ale až od pěti odpoledne, tak to tam budeme tak hodinku, protože v 7 už koupeme a Eliška nemá ráda větší společnost, takže půjdeme brzo domů. No a ta kamarádka nám byla na svatbě taky od rána. Víš, já o to ani nějak nestojím, stejně bysme nemohli, ale zamrzí to.
Musím končit, je tu šéf, tak zatím..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.