| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, Verunko,
tak jsem si dneska konečně vyřídila ten recept na antikoncepci. Ráno jsem tam volala a sestřička mi říkala, že můj doktor sice neordinuje, ale že mi tu antinu napíšou, tak jsem počkala, až přijede Pepa s mou mámou, nechala jsem jim malou na hlídání a valila tam. Připadala jsem si pak jak Alenka v říši divů, čekárna byla vždycky narvaná a teď tam nikdo. Oni tam byli dva doktoři, ten můj a ještě jeden a ten druhej se loni zabil a jsou tam místo něho jiní doktoři a k těm asi nikdo moc nechodí. Tak mě tak napadlo přejít, protože ten můj doktor už je v důchodovým věku a i když jsem objednaná, tak tam stejně čekám i hodinu, ale zase je to kapacita místní, tak od něj nechci jen tak odcházet. No ještě jsem tam skočila hned naproti do lékárny, ale měli tam tu antinu o 30,- dražší, no to jsem si teda dala :-( No a když jsem byla v té lékárně, tak mi přišla smska, že moje spolužačka ze základky porodila, má chlapečka Mirečka po tatínkovi, 50 cm a 3370 g. Na to, že ho přenášela a museli jí porod vyvolávat, nebyl moc velikej, ale aspoň se jí líp rodilo. Mám z toho velkou radost, hned jsem nabídla Elišku za nevěstu :-D
Pak před šestou přijeli tcháni a Pepa si vzpomněl, že na chalupě nechal otevřený okna, ale pil pivo, tak jsem tam musela jet s ním a nechat Elišku tchánům na hlídání. Byla jsem celou dobu hrozně nervní, protože jim nevěřím. Na jednu stranu jsem si říkala, ať si to švagrovka vyžere, když mermomocí chtěla být kmotra, ať se taky postará, ale strašně moc mi bylo líto Elišky, když by brečela. Tak jsem jela jak blázen, abysme byli brzo doma. No a co myslíš - Eliška pobrekávala a oni nám lezli i do ložnice, i když nevím proč, protože Elišku měli v obýváku úplně se vším:-( Tohle mě fakt štve, nechápu, jak si to můžou dovolovat lízt nám do ložnice. Moje máma tam nejde ani když jsme doma my a když tam Eliška spí a pak se probudí, tak se zeptá, jestli pro ni může jít.
Tak Pepa mě chce na sedačce u telky, měj se hezky, papapapapa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.