| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně jak jsi mi to popsala stou dovolenou jsem to myslela taky tak, ale ta paní na té OSSZ mi to řekla jinak. Takže jsem to pochopila tak, že o peníze za dovolenou příjdu. Naše účetní taky říkala, at počkám až skončím s mateřskou a až budu na rodičáku, tak mám zajít za šéfkou a nahlísit ji čerpání dovolené. Mateřská mi končí 15.5. Dneska jsme jeli k té Dr. a říkala, že malá přibírá krásně, váží 6735g a měří 65cm. Sestra malou jen zvážila Dr. jí říkala, že potřebuje i délku aby věděla jak na svou délku přibírá. Ona proto pokaždé chce i délku a obvod hlavičky ona všechno propočítává. Na konec Dr. říkala, že malá je docela dost velká, a už se blíží k 5 měsícům, tak si mám koupit nemléčnou rýžovou kaši a večer po kojení ji zkusit dát tu kašičku. Ale říkala, že jí nemusí chutnat a nebo sní tak 2 lžíčky. Tak uvidíme, ale lámat to přes koleno nebudu, když jí nebude chutnat, tak ji nebudu trápit. Hlavně že vím, že nemá hlad a přibírá. Dneska mi psala kolegyně z práce má holčičku 7.12. a dneska jí dala pribiňák, tak to si myslím, že není dobré. Někde jsem četla, že by se neměl dávat tvaroh, ale ted nevím proč a do jakého věku, budu to muset najít. Meli tu hlavičku změř co nejdříve, protože tchýně v neděli odjíždí do nemocnice a bude tam asi 14 dnů a kdyby jsi dala rozměr, tak by to stihla do té středy jak máme jít na ty naušničky. I když já si myslím, že má určitě hlavičku stejně velkou jak Rozárka. Tak zatím ahoj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.