| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, Veru,
s tím příštím týdnem jsem si dělala srandu :-) To víš, že si na vás udělám čas. Já jenom byla včera úplně hyn, ještě jsem pak přišla domů a spadl mi sušák i s prádlem venku na zem, no naštěstí to odnesly jenom Pepovy trička. Pak jsme ještě vyrazily s mámou do města, měly tu takovej ten levnej výprodej, tak jsem si tam koupila takový sponky plastový na sáčky, hlavně na tu mraženou zeleninu, abych ji neměla furt vysypanou, no a dvoje ty levný papuče. Pak jsme se ještě stavěly v lidovce a tam jsem koupila Elišce 3 bodýčka s krátkým rukávkem po 36,- zrovna je měli ve slevě. Takže jich máme 5, 2 jsem koupila už předevčírem, jedno v sekáči a druhý v SOS, to je ten obchod vše za 39,-. K tomu máme ještě 2 bodýčka s všitou sukýnkou, jeden slabší overálek, jedno tílko a jeden overálek bez rukávů, tak myslím, že bysme mohli přes léto vystačit. Nemáme teda kraťásky žádný, ale myslím, že nikoho nebudeme pohoršovat, když bude teplo a my vyrazíme jenom v bodýčku.
My teda dneska vstávaly o půl druhé a pak o půl šesté na krmení, ale předevčírem jenom o půl šesté, Eliška je prostě nevyzpytetelný dítě. Já fakt nemůžu říct, že jíme nějak pravidelně v určitou hodinu, ani přes den.
Tak já frčím, musím zase do práce a ještě napřed musím skočit tady do obchodu pro uzený, chci dělat čočku na kyselo a odpoledne by tam byla děsná fronta, tak musím už ráno a vzít to do práce. Tak zatím papapa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.