| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vy jste se stěhovali těsně před porodem? To jsi teda musela mít pořádnou depku:-( My jsme 3 týdny před termínem dělali okna a byla jsem z toho taky vyřízená, i když já jsem nemusela nic dělat, jen vařit. Naši přijeli a s Alešem vymalovali a uklidili celý byt. Tchýně se bála kdo nám pomůže, ona nemohla, protže jí dělali ve stejný den taky okna, takže byla ráda, že si uklidí svoje. Já jsem pořád brečela, že jestli mně to chytne během těch oken, tak nemám nic nachystané a vyprané no prostě hrůza:-( Na konec jsme všechno zvládli a malou jsem 8 dní přenášela a museli ji vyvolat aby jsme byly na Štědrý den doma:-D A pak jsem si říkala, že jsem měla uklízet a makat jak ostatní a možná by chtěla na svět sama:-D Tak se už probudila a dívala jsem se na ní a myslím si, že to mizí. Jen doufám, že si to nevsugerovávám.Kryštof na štěstí nemá teplotu. On má asi skříplej nerv. Včera nemohl trochu hýbyt s rukou, já jsem to jako dítě taky mívala. Ale zjistil to až přišel z venku. Když jsem ho viděla s kamarády, tak lezl po stromě a nic ho nebolelo:-D Tak jsem mu to namasírovala a říkal, že je to dobré. A dneska je dobrej. Na štěstí vím, jak je to nepříjemné, tak jsem ho nechala doma. Jdeme obědvat. Dneska máme fazolovou a amolety. Dala jsem si polévku a hned jsem ji zapila kmínovým čajem brrrrrrrrrr:-D Aby malá netrpěla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.