| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Meli. Včera jsem se vůbec nedostala k Pc. Ráno jsme jeli na nákup, jak jsme přijeli tak honem vařit oběd, pak jsme si všichni schrupli a odpoledne jsme šli grilovat. aleš uděla mooooooc dobré ražniči a taky jsme chtěli tchýni zavést myšlenky na jiné věci než na dnešní nástup do nemocnice. Už odjela i brečela, ona šla na operaci, po ženské stránce. Ona prvni šla na tu operaci do Bruntálu, ale jak jí otevřeli, tak si na to netroufli, tak ji poslali do Nového Jičína za Ostravou. Ona už myslí na nejhorší, tak jen doufám, že to všechno dobře dopadne:-D A za týden by měla být doma. Dneska je tady krásně, Aleš šel sekat trávu před barák a já už hodinu a půl bojuji s malou at spí:-D No bojuji, to se tak říct nedá, ona leží v postýlce a vykládá si, já ji po půl hodince dám k prsu jestli náhodou neusne, ona se dojí a pak se začne vztekat, tak ji dám do postýlky a zase pokračuje ve svém monologu:-)) To by bylo fajn, kdyby jsi nám ukázala kde jsou nějaké obchody:-D Jen pořád doufám, že malá bude v pohodě:-( Dneska dělám mooooc dobrý oběd, teda Aleš moc nadšený není, protže není maso, ale já jsem se na něho už strášně moc těšila. Dělám květák s novými brambory to bude pošušnáničko. Jen se mi nechcou škrabat ty brambory:-( Jka poobědvám hned si uvařím kmínový čaj at malá netrpí jak po té zelňačce:-( V pokojíčku je nějaké ticho , že by konečně usla? Hurá námaha ji přemohla a usla, ani ji nevadilo, že jsem jí musela přetáčet:-) Já ji ted dávám doma body s krátkým rukávkem, a ona jak místo cumlíku používá plinu , nebo rukávky ted je bez nich tak má na pravé ručičce od toho jejího cucání ůplné cucfleky:-( Vypydá to jako kdyby jí někdo kousnul, nebo něco takového:-( Melinko jdu škrábat ty blbé brambory:-( Ahoj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.