| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, Veru,
tady taky lije jak z konve. Já jsem jak praštěná, protože jsem šla spát chviličku po desáté a do půl dvanácté byla Eliška vzhůru. Tohle mi ještě nikdy neudělala :-( No a teď prší a já musím do práce, tak fakt radost.
Ale kdyby přestalo lít, tak se na vás moc těším, jestli si dobře pamatuju, říkala jsi, že u té doktorky to máte mezi druhou a půl třetí, co? Já bych teda nějak dorazila do města a počkala bych na vás, asi nejspíš u pošty. To jak pojedete potom zpátky od té doktorky, tak se na prvním semaforu dáte doleva a potom asi po 150 metrech doprava, je tam parkoviště takový veliký. A vlastně vyjdeš tam už skoro do města, tak bych vás tam někde počkala a zatím se mrkla, jestli tam mají pro Elišku ty peřiny, jo?
Tak zatím pa, jdu snídat a pak do pracovního procesu :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.