| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Odumřelé těhotenství

Ja jsem prisla o miminko pred mesicem a pul.Jsem z toho porad dost spatna a stve me,ze vlastne porad presne nevim co se stalo.Byla jsem na amniocenteze,kde me po zakroku doktor ihned poslal do bankomatu pro penize(priplacela jsem si,abych mela vysledek drive a byla tak klidnejsi),potom jsem si necelou hodinku posedela v cekarne a jela domu.Po navratu(asi za dve hodiny)mi doma zacala odtekat plodova voda a to dost.Tak jsem hned jela do nemocnice.Tam mi delali ultrazvuk a zjistili,ze miminko ma dostatek plodove vody.To byl ovsem jediny ultraz,ktety mi delali.Po trech dnech me propustli a ja mela divny pocit,kdyz uz jsem miminko nevidela.Po tydnu jsem sla na prohlidku na gynekologii a ten mi oznamil,ze miminko(chlapecek)uz nezije.Nikdy na ten pohled na ultrazvuku nezapomenu.Jela jsem okamzite do nemocnice,kde mi vyvolavali porod,dostala jsem epidural a nakonec me uspali.Doktorka o tom mluvila,jako by se nic nestalo,ze to tak melo byt a ze asi nebylo v poradku.Pak mi prisly vysledky,ze miminko Downuv syndorom nemelo ale dalsi testy nevysly,protoze selhala kultivace.Z rozboru plodu a placenty zjistili,ze placenta byla na jedne strane prezrala a na druhe naopak.Doktor mi to sam neumel poradne vysvetlit.Nemuze pry presne rict proc se to stalo a na muj dotaz kdy se to stalo mi rekl,ze o zjisteni doby nemocnice ani nezadala.Nevim tak,jestli miminko jeste vubec zilo,kdyz me propousteli po hospitalizaci po odtoku plodove vody.Nakonec nevim vlastne vubec nic,jen to,ze jsem prisla o miminko.Muj gynekolog mi rekl,ze pokud budu chtit znovu otehotnet,tak mam uzivat dva mesice pred pocetim kyselinu listovou a nemam otehotnet v tomto chripkovem obdobi.Pokud se vse podari a budu anovu tehotna,tak uz v zadnem pripade na amniocentezu nejdu.Myslim ze staci ten jejich ultrazvuk.U prvniho ditete mi taky vyslo,ze je riziko syndromu,delali jen ulatrazvuk a tam to bylo dobre.Muj syn je naprosto v poradku.Hodne sily preje Simona

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.