| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zabila jsem své dítě



Ahoj holky,

mam takovy problem, mam skoro dvouleteho chlapecka, ktereho hrozne miluji a jsme na sebe moc fixovani. Coz je super,ale jsem ted take znovu tehotna [ miminko bylo planovane a moc se na nej tesime], ale prozivam takove blbe stavy, za ktere se moc stydim. Obcas se bojim, ze to druhe uz nedokazu milovat tak hrozne moc jako me prvni[ ja vim, zni to hrozne!!!!]Nevim, cim to je, protoze deti mam moc rada a tohle miminko jsme si moc prali, ale bojim se , jak to vse bude. Dominicek je na mne stale prilepeny a chce stale mou pozornost a ja se bojim, ze to male bude vyrustat odstrcene , protoze na nej nebudu mit tolik casu, jako na Dominicka , kdyz byl miminko. Take cele tehotenstvi prozivam uplne jinak. U prvniho jsem si brisko stale hladila a s miminkem si povidala ,pocitala dny , nez se nam narodi atd , ale ted jsou dny, kdy si ani nevzpomenu, ze jsem tehotna . Mezi Dominickem, pranim,uklizenim a varenim proste na to nemam cas. Moc me to trapi, ze mam k tomuto tehotenstvi takovy flegmaticky postoj , mam uz dokonce i nocni mury, ze me to miminko bude nenavidet az vyroste. Proste psycho. Tak jsem se vas chtela zeptat, jestli je to normalni mit takove smisene pocity a obavy z prichodu dalsiho miminka ? Ja vim, ze az ho ucitim kopat , ci az ho budu drzet v naruci, ze se vse zmeni a ja je budu oba milovat stejne vroucne, ale i pres to mam obavy[ asi ty hormony-haha].
Moc se omlouvam,ze mam takovou priblblou otazku , ale moc by me zajimalo, jestli to druhe tehotenstvi nekdo prozival podobne , ci jste mel stejne obavy z prichodu druheho miminka.

Diky moc Misa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.