| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, koukám, že nám to tu víc než vázne!!!
Jak se všechny máte a kam teď chodíte?
Já to tu pořád tak nějak pytlíkuju. Děti jsou moc fajn... máme teda sem tam občas nějaký drobný problémy - jako Honzík má docela velký strachy... v divadle na představení, když čarodejnice unesla princeznu, mi zalezl pod sukni a už od tam tud do konce představení nevylezl.. no a Káťa je prímovka. Jen ho občas hoooodně zlobí. Vezme mu hračku co si zrovna odložil a zdrhá... musím se tomu smát.
Jinak s manžou je to spíš horší než lepší a nemám pocit že bychom se nějak zvlášť snažili to srovnat.... takže se nám to asi rozpadne... no ale třeba taky ještě ne... ale je to docela krize být takhle dlouho v krizi..
Docela jsem teď zase nabrala nazpátek všechny kila co se mi podařilo schodit vloni... takže taky nic moc... snad mě práce zachrání! Doufám, že už brzo!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.