| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy

(IP adresa 217.44.134.145)


Zkusenost se vsemi Ostravskymi nemocnicemi
14.6.2007 17:06:53- k porodnici Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy, Moravská Ostrava)
Vsechny zdravim a chci se take podelit o svuj zazitek s ne jen s fifejdske nemocnice.Je sice pravda,zemuj syn uz oslavil pred mesicem 4 roky,takze to neni nova zkusenost,ale myslim si,ze na dobu pred porodem,porod a porod si pamatuji jako by to bylo vcera.Od zacatku tehotenstvi me provazely komplikace a tak jsem musela byt hospitalizovana,prvni to byla Vitkovicka nemocnice dvakrat od te doby jsem o te nemocnici nechtela ani slyset{kdyz si nebyli jisti zda jsem tehotna-v poradku nebo mimodelozne a nebo je to ve me mrtve....radeji nechci vzpominat}navrhli mi ze by me operovali neboli zasunuli kameru do bricha aby zjistili zda je to v poraku zdesene jsem odmitla a dale se radeji nebudu zminovat k chovani a co mi dale rikali tak kdyz bohuzel po odchodu s teto nemocnice jsem na druhy den zacala silne krvacet ma lekarka mi zdelila ze musim okamzite zpet do nemocnice.Tak jsem si rekla ze teda zkusim Porubskou nemocnici.To jsem vsak netusila,ze tam to jednani s pacietnty bude horsi nez v te predchozi nemocnici sestricka na primu me i pres prazdnou cekarnu a zadne pacienty v ordinaci nechala cekat v cekarne dve hodiny a pak byla velice neprijemna a nejvic me dorazila veta no tak bezte k pani doktorce a pak uvidime jestli si vas tady vubec nechame.Nechapave jsem na ni zirala.Pani doktorka byla o neco prijemnejsi a samozrejmne si me tam nechali.Pobyt radeji nebudu dale vice rozvadet,nebyl nijak prijemny.Nakonec i pres me pocatecni problemy jsem odesla i s mimi v brisku zpet domu.Krom meho vyrazneho zhubnuti-15 kg jsme byli oba v poradku az do 36 tydne,kde opet zacali problemi a musela jsem opet do nemocnice takze do tretice vseho dobreho jsem jela do Fifejdske nemocnice,kde to sice nebylo o moc lepsi,ale personal se choval podstatne lepe,take me sice vydesili co mi rikali a jak pristupovali ke zdravotnimu stavu meho nenarozeneho miminka,ale presto jsem se tam po propusteni vratila k porodu.Abych to zkratila nebylo to mych nejprijemnejsich nekolik mesicu pred a po porodu,ale dulezite bylo ze jsme to oba zvladli Ja i muj chlapecek.Ale musim podotknout,ze co se tyce nekterych veci v teto nemocnice zustava nad tim rozum stat jako napriklad ze davaji spolecne maminky ktere maji u sebe deti a ty ktere nemohou mit sve deti u sebe a take to ze je tam jedna PANI doktorka ktera bere kojeni PRILIS vazne a mnoho maminkam tim privodila akorat tak stres tim jim jiste pomuze mit vice mleka a sve dite kojit v naproste pohode!!!!Dale to ze kdyz me provadeli pred porodem po nemocnici tvrdili mi ze i kdyz jsou pokoje po terch davaji maminky pokud je to mozne po dvou avsak me za muj pobyt stehovali trikrat pri cemz jsem zaslechla jak se dve sestricky raduji z toho ze budou mit vic prazdnich pokoju a tim ustreny cas.Krom toho kdyz me stehovali i smou posteli mou cestovni tazku ktera lezela na zemi mi polozili na ciste povlecenou postel tak jsem si vzpomela jak jedna setra kricela po mamince ze jeji navsteva sedi na posteli ze je to nehygienicke.Nanestesti jsem tam musela zustat dele jelikoz muj chlapecek mel problemy,ktere se vyresili.Jsme rada ze mam zkusenosti se vsemi tremi nemocnicemi v Ostrave,ikdyz ne zrovna prijemne,ale timto chci rict ze opravdu nezalezi jen na tom kde se rozhodne rodicka rodit,ale i na personalu ktery ma zrovna sluzbu a to se ovlvnit bohuzel neda.Takze JA bych vsem maminkam chtela poradt aby meli lepsi zkusenosti nez ja a lepsi prubeh tehotenstvi a porod nez Ja.A hlavne zdrave miminko!PS:S manzelem planujeme druhe mimi a to budu rodit v Anglii{kde momentalne zijeme} tak pak muzu napsat nekolik radku pro srovnani.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.