| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Náš život s diabetem

Lidko,
moje dcera má diabetes také od pěti let, přesněji od pěti a půl. Teď je jí 13, a jsme i s diabetem v pohodě. Máš opravdu velké štěstí na školku a také máš velmi šikovného synka, že si od začátku píchá sám. Možná to dnes učí již takhle malé děti, ale "za nás" byla dcerka za velkou výjimku, že to ve školce zvládala sama. Čeká vás ještě dlouhá cesta, až se množství potřebného inzulinu začne zvyšovat, budete hledat optimum pro každé období, odpovídají pohybové aktivitě... ale všechno se dá zvládnout. Chce to jen trpělivost, důslednost, a pevné nervy, když se přes všechnu snahu nedaří, jak by mělo.
Zaujalo mě na tvém příběhu, že Honzík dělá karate - moje dcerka také! A velmi dobře - nedávno jsme se vrátili z ME JKA. Takže s cukrovkou se dá vše, i sportovat na závodní úrovni. Od mala jezdí Verča na školy v přírodě, tábory - zpočátku jsem jezdila buď s ní já, nebo jsem s ní posílala poučenou studentku zdrávky (buď jsme se dohodli s vedením akce, že byla jednou z pracovnic, nebo jsme jí zaplatili), teď už několik let jezdí Verča sama.
Držím palce, ať se vám daří :-)
ještě přidám odkaz na prima stránky o dětském DM I. typu vytvářené "diamaminkou":
http://www.zh.cz/diabetes

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.