| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky se nábor moc těší, tak doufám, že se vydaří a počasí jim bude přát. S tím mrazákem jsme na tom stejně. Odešel mi a protože si pěstujem zeleninu, kterou letoční zimu budu obvzláště potřebovat na polívčičky tak jsem za porodné, které mi konečně přišlo objednala nový. Docela se nám osvědčil internetový obchod Korunka kde mají hlavě levnější ceny. Kromě toho jsem byla v servisu s autem a korunky jsou fuč.
Bazén jsme taky dlouho neměly, ale tím, že nikam nejezdíme tak to je taková náhražka. Hlavně tu nemáme nikde žádné koupání tak to jinak nešlo. Když byly malé tak se cákaly ve vaničce, ale už přeci jenom vyrotly a už by se do ní nevešly. Hlavně tento skládací bazén není nijak extra drahý tak když byla nějaká rezerva tak se pořídil Hlavně když je takové super počasí jako poslední roky koupou se od června do září. Docela se těším až bude v srpnu hodně teplá strčím tam By roba. Od září mám domluvené plavání s malým v Průhonicích tak snad to bude supr. Zatím má vodu moc rád.
Teď mám jenom trošku problémy se Šarlotkou, mívá nevolnosti a bolesti břich, které zase hned odezní. Dnes jsme byly na odbšrech tak jsem zvědavá na co se přijde. Jedna z verzí je, že jsou to hormony, předčasná puberta nebo psychika. Ikdyž nevím z čeho. Je vcelku vyrovnaná a v pohode. Paní doktorka říkala, že by bylo možná potřeba aby to už dostala, ale zatím tomu nic nenasvěsčuje. Sice prsa už jí pomalu začínají růst, ale chlupy vůbec no uvidíme. Mějte se pa Lenka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.