| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mončo, vy tedy máte ty prázdniny rozplánované. Tak ať se vám to vše pěkně vydaří a jste spokojení. To samozřejmě přeji všem. :o)

Jani, vy teda máte pech. Na mejl jsem nestihla odpovědět, píši sem. A vy letos letíte někam na dovču? Že by zase Španělsko? Janinka už je velká, řekla bych, že už by se to dalo, ne?

Holky, tak já jsem včera z vlastní iniciativy byla s Honýskem v psychologicko pedagogické poradně. Samozřejmě to vím a shodla se na tom i učitelka s ředitelkou, ale chtěla jsem to prokonzultovat s někým opravdu kvalifikovaným. Takže máme potrzeno, že je Honýsek hyperaktivní. Pro mě teda žádná nová informace, ale jsem ráda, že jsem tam byla. Paní doktorka byla mladá, Honýsek dobře spolupracoval, já jsem se jí zeptala na dost věcí, hodně mi poradila, schválila nám Montessori, škoda jen, že si to nemohu Honýskovi dovolit platit, jinak by chodil do školky jen tam. Ale na týden o prázdninách tam jde, bude v Montessori bývat od 8 - 13 hodin, také se to bude platit, ale ten týden nás nezruinuje. Náš odpolední klub v Montess. o prázdninách není, takže budeme mít středy odpoledne volné.

Tak se mějte pěkně. Ahoj. B.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.