| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zácpa

Ten článek sice uvádí,jako jednu z řady příčin alergie,ale praxe je jiná!!!!!!
Dcera trpěla od narození zvracením mateř.mléka ,tak dostala nutil.který byl hypoalergení bylo po problému.V roce začala mít zácpu prý batolecí,od dvou let začala zácpa s krví,tak dostala sirup na naředění stolice,od tří se opět objevila krev.Musím podotknout,že jsem stále běhala po doktorech.Ve třech jsme se dostaly na dětské gastro k mudr.Sekerové hotová tragédie,když jsem vyslovila podezření na nějakou potravinovou alergii hlavně na mléko.Doktorka natruc neudělala test na mléko a odmítla ho udělat se slovy "co by jste chtěla vypadá pěkně".Test udělala dětská doktorka,když jí došla trpělivost s gastrem a víte co vyšlo?Alergie na mléko.Byla jsem odeslána zpět na gastro,kde byla doktorka ještě víc nepříjemná a s radou,že jí mám dávat hlavně sýry a tvarůžky jsme odešly domů.Při návštěvě alergologa/kde jsem byla se synem na testech proč kašle/ jsem se mimochodem zmínila o dceři a překvapila mě reakce pani doktorky,která zakroutila očima,že dcera měla být dávno na dietě a hlavně nejhorší co jí můžu dát jsou ty sýry a tvarůžky.Zůstala jsem s dcerou v péči alerg.a už by mě nikdo nedostal k tý údajný doktorce na gastru.Po roce úmorné diety se dceři upravila zácpa a musím říct,že se stále bojí chodit na záchod pro bolest jakou si vytrpěla.A v tom dřepu ji ještě často vídám dnes přesně ji to vystihuje.A rada mojí babičky,když jsem byla nešťastná jakou má zácpu "ty s tím naděláš dej jí švestkový kompot".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.