| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Veruš zaplaš nostalgickou slzu a pusťte se do třetího broučka :o) Jo jo, letí to jako splašený. Nevím, jak komu z vás, ale Honzík mi přestává přes den spát, tak si zvykám na chybějící voraz přes den. Vždycky jsem je dostala s Jindříškem do hajan nastejno a pak si dala nohy hore.

Janouche vám přeji už kvůlivá dětem co nejpozitivnější vyřešení vašeho vztahu. Hm.. je to na prdlačku, když to doma habruje. Nějak se mi dělá čím dál tím víc blivno z velectěných lídrů našich dvou největších politických stran, potentáti jedni :-(

Mirčiny kočky jsou úžasný :-), včetně maminky!

Dando a jak u vás? My se chystáme do Práglu do Jonášova institutu, akorát dneska mi choť milý řekl, že v datum, kdy jsem nás objednala, má školení, tak to musím přešoupnout. Taky to bude stát nějakou korunu. No, o víkendu mi šlohli mobil, měla jsem ho chvíli, dneska jsem si vyfasovala nový (zánovní, taková ta klasická cihlička), nastavovala jsem ho tak urputně, že jsem si ho zablokovala. Manžela ze mě asi picne. Musím v práci poštrachat a najít PUK. V práci se objevím tak na dvě dopo v týdnu, nakonec hlídají hodné babí a dědí. Honzajs má výdrž, už snad 6 týdnů ve školce bez nemoci, ale je vidět, že ty alergie na trávy mu dávají zahulit.

Tak se mějte a dejte o sobě někdo něco vědět :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.