| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice s poliklinikou

ahoj,jsem z Plzně a přesto, že tu máme několik porodnic,ani pro jednu jsem se nerozhodla!čím více se blížil termín porodu tím to rozhodování bylo horší.Ve 40 t.t. jsem měla být přijatá do zdejší porodnice, kde mě měli kontrolovat do porodu na CTG,jelikož jsem zde rodit nechtěla odjeli jsme společně s manželem do Kadaňské porodnice, o které jsem se dozvěděla na internetové stránce a po všech stránkách nám vyhovovala.Bez problémů nás přijali a naplánovali vyvolání porodu na druhý den. Prostředí a přístup všech sestřiček a doktorů byl bezvadný a díky tomu veškerá nervozita a obavy z porodu se potlačily.Měla jsem možnost rodit v CAPU,kde jsem měla k dispozici dva pokoje s vanou sprchou, vakem,naprosté soukromí a volnost. Porod se rozběhl kolem desáté a navečer v šest se nám narodila krásná holčička,hned po porodu mi byla přiložena na břicho,a po vyšetření přiložena k prsu.Následující dvě hodiny jsme měli všichni tři jen pro sebe,v klidném tichém prostředí.Využili jsme možnosti nads.pokoje, kde mohl být novopečený tatínek po celou dobu našeho pobytu s námi.Až se rozhodneme pro druhé mimčo,zcela jistě budeme vážit cestu právě sem.Jediné mínus, které si dovolím podotknout je to, že jsme byli propuštěni bez naočkování,jelikož se prý nenarodil dostatečný počet dětí ,aby otevřeli vakcínu a jak jsem v předešlích příspěvcích četla,nebyli jsme jediní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.