| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj

Zdravím všechny maminky,i maminky čekatelky!Ráda bych přispěla vlastními zkušenostmi.V této porodnici jsem rodila již 2x, v roce 2005 a v roce 2006.Byla jsem velmi spokojena s přístupem celého personálu.U porodu byl kromě mého manžela i můj gynekolog,který je zde i porodníkem.Což byla veliká výhoda.Také jsem měla možnost si porod naplánovat.I když hodně maminek i lékařů je proti indukovanému porodu,já si jej nemohu vynachválit.Měla jsem tak jistotu,že tam bude můj manžel i lékař,a byla jsem i nějak více připravená.Navíc jsem u obou dcer měla rizikové těhotenství a pokaždé jsem po 30. týdnu byla hospitalizována na zdejší gynekologii pro hrozící předčasný porod.Takže až tak moc se pomáhat nemuselo,jelikož jsem vždy s nástupem na porodnici měla již skoro polovinu porodu za sebou.Byla jsem velmi spokojena a mile překvapena s přístupem a jednáním nejen porodních asistentek, ale také ostatních lékařů a sestřiček na novorozeneckém oddělení.V podstatě nemám, co bych porodnici ani oddělení šestinedělí mohla vytknout.Jediné, co mi chybělo, bylo sociální zařízení na pokojích.Ale ty 4 dny,které jsem zde strávila utekly a dalo se to vydržet.A proto bych také chtěla říct, že ne vždy,co je hezké a moderní, je taky dobré.Slyšela jsem o jiných porodnicích,které jsou moderně a nadstandartně vybavené,ale přitom s chladným jednáním a zacházením.
A co se týče klystýru a holení, o kterých zde v předešlých příspěvcích byla řeč: já osobně mám u obou porodů takovou zkušenost, že po celých 9 měsících těhotenství jsem byla opravdu ráda,že ten klystýr dostanu,že se pořádně vyprázdním.Existuje i přípravek,který se jmenuje YAL gel,předepíše vám ho gynekolog a je daleko šetrnější než klasický nálev.Ani nevím,kdy mi jej sestřička aplikovala.A holení? Pokud vám to už před porodem nejde,tak vám pomůže partner.Tak vám všem přeji, aby jste na porod měly jen hezké vzpomínky
a nebály se tak jít do toho třeba podruhé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.