| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá asistentko
Myslím si,že porodnice Apolinář je ta nejhorší porodnice co znám!Sama bych už do ní nevlezla.Nemyslím tím,že by asistentky byly špatné,ale asi se doktoři špatně ve školách učili!!Stěžovala jsem si doktorovi,že v 9 měsíci necítím pohyby ani maličké bouchnutí od toho miminka.Přitom do 8 měsíce se to naše miminko hýbalo.To víte jako prvorodička jsem se pořád pozorovala.A místo,aby my doktor udělal odběr plodové vody tak my řekl at přijdu do nemocnice k Apolináři.Tam my 3 dny dávali nějaké gelové provokačky,které vůbec nepomáhali.Bylo my hrozně.A nakonec my v pátek udělali císaře.Ráno přišel doktor kterého nebudu jmenovat,protože to není doktor,ale slušně řečeno čuně!!!Ptal se mě proč jsem si nechala dát celkovou narkozu.Tak jsem mu vysvětlila,že epiduralu jsem se bála.A on my sklidnou hlavou řek,že dítě nedýcha a nehejbe otočil se a odešel.Jako by mu bylo jedno,že ty maminky ležej jipce různě jim koukaj hadičky a nejsou schopni se ani pohnout.Tato porodnice je dobrá,ale jenom pro miminka.Chtěla bych moc poděkovat doktorům a sestřičkám,které se staraj o miminka na ara a jipu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.