| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojte,

nakukuju jestli se tu ještě někdy někdo objeví;-),

prvně bych Vás chtěla všechny pozdravit, Jančo Tobě přeju,aby to u Vás bylo lepší,

my se máme docela dobře;-),sice konec školkového ;-) roku byl u nás ve znamení nemocí,to se holky střídaly a do toho jsem si hodila záhadnou chorobu i já,měla jsem týden hrozný kašel,fakt záchvaty a k tomu nic,ani teplota ani žádné nachlazení,ale bylo to tak děsný,že jsem spala i několik dní v obyváku,protože bych budila Kačku a manžel zůstal i doma,protože když mě to chytlo,tak jsem kašlala i hodinu v kuse,když mi bylo špatně,tak jsem uvažovala o návštěvě alergologie,ale když se to zlepšilo,tak se mi samozřejmě nikde běhat nechce;-),takže pokud se to nevrátí nechám to tak.

Jinak na dovolené jsme byli už v červnu v Čeladné v Beskydech,vyšlo nám super počasí,tak jsme hodně výletovali,holky byly zlaté,spaly spolu v pokoji(což doma zatím ještě nespí) a spaly krásně,takže jsme si fakt odpočali.

Po návratu z dovči začala Káťa sama chodit,tak máme veselo a živo;-),holky se pořád zbožňujou a Lenička je úžasná "chůva",když potřebuju,tak Káťu zabaví a když má Kačka blbou náladu,tak na ni platí jen Lenička.Mimochodem Lenička neustále dyndá o další mimčo,ale tatínek je zatím pořád proti:-).

Jo a u nás se taky pořád po obědě spí a asi ještě dlouho bude,ona je Lenička pořád zatížená na pohyb,takže když jsou ve školce na zahradě,tak jen lítá,takže když ji vyzvednu,tak akorát dojdeme domů a obě holky jdou spát a mám minimálně 1,5 h klid a i teď o prázdninách spí obě po obědě a přiznávám,že bych byla ráda kdyby jim to dlouho vydrželo;-).

Zkusím vložit nějakou fotku z dovolené,jinak ostatní jsou v našem albu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.