| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Alimenty zpětně

Já se chci zeptat. Můj manžel je po finanační stránce hrozně nezodpovědný. Začal podnikat na adresu trvalého pobytu, což je byt a veškeré vybyvení v něm moje, protože se ke mě nastěhoval úplně do hotového, pouze z igelitkou oblečení.A protože neplatil zdravotku,sociálku, řešili to exekutoři, naštěstí jsme to uplatili a ustáli, já tedy s hroznými nervy, kam až to došlo. V té době byl už při podnikání zaměstnán, a veškerou výplatu posílal mě, ale na ty své sluhy si vzal půjčku od toho podniku, a sepsali takovou jak on říká ne příliš důležitou smlouvu, že se víceméně dohodli ústně, že je to v pohodě. Najednou mi přestala výplata chodit, s vysvětlením, že mu zaměstnavatel oznámil, že nebude výplatu dostávat do té doby, než to zplatí. Takže, je to už 3měsíce na mě. Minochodem jsem na mateřské dovolené a mám různé brigády a by to šlo.Manžel podniká,z prodělkem dál,a já nevim, jak dál.Starám se o všechno co můžu, měla jsem už podanou žádost o rozvod, jenže je tam dítě a to je nejdůležitější. Ale proč mám byta kůli jeho dluhům já,dá se to nějak řešit, i v průběhu manželství. Jako, dodatečné smlouvy o majetku, zručení podnikání na trvalou adresu...děkuji nada

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.