| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Holčička nebo chlapeček?

možná právě proto, že jsi se s takovýma názorama nesetkala, tak se do nich neumíš vcítit a hlavně předpokládám, že teď asi zrovna nejsi těhotná... Já sice také ne, ale ještě si živě pamatuji, jak na mě v těhotenství působily jakékoliv názory okolí a věřím, že autorka, která je teď těhotná a je proto tedy mnohem citlivější než normálně, se opravdu cítí ve své rodině maličko osamocená a opuštěná díky odlišným názorům. Nemyslím si, že by její manžel nebo rodina byli špatní, že by jí tím chtěli nějak ublížit nebo že by se nedokázali s další holčičkou smířit, jen si prostě neuvědomují jak tyto názory mohou na těhotnou ženskou působit. Já když byla těhotná, tak jsem velice těžce prožívala věci, které mi dnes přijdou normální a chlapovi jsem vyčítala aktivity, které mu dnes podporuji, myslím, že až se autorce narodí druhá holčička, rodina ji přijme stejně dobře jako tu první a autorka po čase zpevní svoji psychiku natolik, aby byla schopná se bez újmy na duši vypořádat s neodbytnými dotazy příbuzných na případného chlapečka.

No, jen jsem se trochu pokusila obhájit prožívání autorky, protože jsem si vzpoměla na svoje těhotenství, přestože sama mám holčičku a celá rodina je šťastná, že je to holčička a asi jim to přijde i normální, vždyť rodiče se dočkali kluka až na počtvrté a to neplánovaně... :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.