| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Holčička nebo chlapeček?

Když jsem začala číst, myslela jsem že někdo okopíroval můj deníček :-) Až na to, že jsem při prvním těhotenství čekala holčičku a věděla to i bez ultrazvuku, a můj manžel se na holčičku těšil. Teď jsem těhotná podruhé a čekám znovu holčičku. Z jedné strany je to praktičtější, když musí být holky v jednom pokoji aspoň se před sebou nebudou stydět (doufám) a taky po sobě můžou nosit šatičky, z druhé strany jsem radši za holčičku, tak nějak asi proto, že už jednu mám a vidím že nezáleží na pohlaví ale na povaze. A tak to miminko podvědomě ubezpečuji že ho budeme mít rádi ať je to co je to, i když lidi mi pořád přejí kluka, dokonce i můj táta a manželovi rodiče pořád melou něco o klukovi a na dceři vyzvídají jak se bude jmenovat a co budeme mít, a jestli by radši kluka nebo holku.Adélka jako kdyby jí to taky vadilo, říká že budeme mít kluka a i holku a budou se jmenovat Asterix a Obelix. (Na to přišla sama, nikdo ji k ničemu nenaváděl, a to jsou jí tři roky). Nikoho nezajímá co chceme my s manželem, každý automaticky předpokládá že páreček je standard a musí to tak být. Přitom švagrová měla každé těhotenství jiné a má dva kluky, zrovna jako obě moje sestry. Jenom my s manželem budeme mít dvě holčičky... Možná tři, už od mala chci mít tři děti. Ale ne kvůli tomu že bych chtěla zkoušet kluka, prostě chci tři děti. Tečka. Jenže mám obavy - lidi to určitě zase vezmou tak že zkoušíme kluka a když budeme mít holčičku, budou mít zase řeči... Už to vidím v živých barvách. Ale kašlu na lidi, manžel je rád že bude mít doma dvě princezničky, i když 1.dcera je spíš takový ďáblík, a láskyplně nám říká holky moje. A vlastně když je obklopený samými ženskymi, a teď ještě jedna přibyde, může se cítit jako král, co měl dvě (tři) dcery....:-) Navíc - dneska si i holka může nechat své jméno a takzvaně uchovat rod, a většinou mají děti holky. Teda abych se do toho nezamotala - brácha je nejstarší a je svobodný a vzhledem k tomu že už je mu čtyřicet, už se asi neožení, natož aby měl děti. Je na to už moc líný. A my tři holky děti máme, tak kde je ten slavný pokračovatel rodu???? Chápete co myslím?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.