| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Holčička nebo chlapeček?

Hm, nemyslim si.Ja mam 3 kluky a vzdy, kdyz jsem zjistila, ze jsem tehu jsem citila a vedela a chtela kluka!!Prave asi proto, ze spousta mych kamaradek ma holky....a brrrrrr, holcicky nemusim!!!:-))Proste vzdy jsme mela radeji kluky, mela vic kamaradu, pracovala radeji v muzskem kolektivu...a radeji mam pritomnost svych synu, nez predstava holcicek.Dcerky mych kamarade jsou pro me z mnoha duvodu odstrasujicim prikladem a dukazem toho, jak jsme stastna, ze terti syn, byt neplanovany, je SYN s pindikem!!!:-))
Radeji si s nema cutam s balonem, hraju s autickama, stavim garaze a mesta z kostek a shanim Borkovo naradi, kombinezku, helmu a podobne klucicin zalezitosti.
ale stejne si myslim, ze na pohlavi nezalezi.Pokud je dite chtene, a ma se narodit v milujici a plne funkcni rodine, nezalezi zda je to syn nebo dcera.Kdyby me rekli, ze miminko co nosim je holka, urcite bych ji prijala stejne, jako sve syny.Deti miluju a jsou pro me vsim.Jsou moje slunicka, me lasky, me stesti a me velke nadeje!!!!Zvlast ted, kdyz jsem dlouhodobe vazne memocna mi dodavaji silu!!Je pro co zit!!!!
Muj nevlastni otec, alkoholik a silenej magor a to myslim doslova, opilecka demence 1.stupne, mel s moji mamkou dceru.Pred tim mamka potratila, chlapecka.Cela rodina drzela pomalu mesic smutek, ze nebude kluk.Kdyz se narodila segra, otec za mamkou nesel ani do porodnice, a kdyz se vratila domu, skoro mesic nechtel segru videt, natoz pochovat.Jeho matka me mamce neustale opakovala, jak zklamala, ze je neschopna, dat Fanulkovi synka.Blbka babka, jako by to zalezelo na mamce, ze?Dodneska o segru nejevi zajem, nezajima ho..chova se jako by byla cizi.Kdyz jsem mu sdelila , ze cekame treti a zase kluka, choval se jak totalni pako, ze to nebude vnucka.Jako by to byla v jeho pripade tragedie.Clovek, ktery si nevzpomene na narozeniny, Vanoce.....a tak strasne vsude ,,plakal", ze nebude mit vnucku.Kdyz prcka videl poprve, rekl ,,kluk, ten me nezajima".Nechapu jeho myslenkove pochody.
A takovych exotu bylo v okoli dost.
Ale co me nejvic stve a otravuje zivot, vytaci a rozzuri do nepricetnosti je veta:,,Tri kluci??Zadny problem.Do ctverice jeste zkuste holku!!"
Panebozue a proc bych mela zkouset holku????????V zivote jsem neplakala, ze ji nemam, tak proc, kdyz mam tri zdrave kluky bych mela chtit holku??????? nejvic takto provokuji lidi, co sami decko nemaji nebo maji jedno, max.dve.To je nekdy na preplesk.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.