| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ahoj Zdenko,jednu radu k poslouchani pohadek ,ktera nestoji moc penez.Mym klukum jsem kazdy tyden nahravala pohadky z Ceskeho rozhlasu.Porad jeste/ jako za meho mladi/zacinaji ve 13.05 v nedeli a jsou porad stejne kvalitni.A pokud nezaujmou,lehce je za tyden premazete.Ja si pro sebe urcuji kvalitu pohadek, nebo pribehu pro deti,svou vlastni " normou". Pokud nevadi dospelemu cloveku / me /poslouchat je po stopadesate ctvrte za sebou, je to dobra pohadka.Naprosto neobstaly treba nahravky Bohdalove..Zajimave bylo,za ty pohadky,pred kterymi jsem utikala z pokojicku,po nejake dobe vyradili i kluci. Pravda, mozna vycitili muj neliby postoj.Skoda, ze muj neliby postoj naprosto ignoruji u nedbaleho cisteni zubu a uklidu hracek....Dala jsme klukum jeden obycejny kazetak pro jejich potrebu / 500,-/ a poslouchali a hrali si zaroven, coz u televize opravdu nejde. Dnes poslouchaji nahravky Vinnetoua, Ransomovky a podobne a lepi letadylka... / take nahravky z rozhlasu / vysilani CR - Radio na polstar/.S tim smudlanim pod nosem : ja jsem si cucala do devate tridy retizek a culiky...A jaka jsem dneska holka !Jeste me napadlo,pokud bys chtela,mohu se doma podivat na nektere nahravky z tohoto veku,a nahrat ti je.Pravda,osvedcene, milovane tituly,hoblovane porad dokola,jsou nevalne kvality...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.