| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsme jako rodiče selhali

Ten vyber knizek je uzasny, vsechny mame doma a daleko vic:) Kluci jako mali milovali treba Kaju Marika:) Ze se nedaji sehnat ceske knizky? My mame tak uzasnou knihovnu ze byste neverili. Verneovky v cestine, dobrodruzne knihy, Kazana, Londona,Vinnetoua, Tri musketyry...proste si kdokoli muze vybrat. Klukum dneska posila teta ABCcka....A pritom jsme odriznuti od lidi na kanadskem severu. Postovne je pravda dneska drahe, ale prece tam mate rodice (ja uz ne) a dost pratel v Cesku, aby vam poslali par knizek pro deti....ja prosim o knizky a pohadkove kazety kazdeho, kdo sem jede a nikdo neodmitne a k vam tam musi jezdit vic lidi nez k nam:) Letos v lete jsem sbalila svoji knihovnu pri navsteve doma, neco jsem vzala do kufru a zbytek rozdelila po kamaradech co sem planovali jet....Nebudu rikat jak mi nadavali kdyz tahli pres celou Pariz (prestupni stanice) na zadech kazdy pet kilo knizek (ony se pronesou) ale privezli mi je:)))) Vsechno se da, kdyz jeste zila manzelova maminka tak ta nerada posilala knizky ze tady uz budou ztracene navzdycky, ale ja je necham pro deti mych deti....snad se ozeni s ceskama, a meli by protoze jinak se v zivote poradne nenaji:)) To si delam legraci jenom castecne, kdo jim bude pect rohliky a cesky chleba?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.