| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Já chci taky rovnátka!

No tak si je nechte dát teď, ne? Já jsem si je nechala dát ve 30 letech a po 1,5 roce mám úplně rovné zuby. Předkus mám sice pořád, ale není to tak moc vidět, když mi srovnali ty zuby. Akorát to celkem bolí (trhali mi obě čtyřky nahoře, před tím jsem si nechala vytrnout všechny čtyři osmičky... stahování zubů taky nebolo buhvíjaké, neustále čištění a dávání si pozor na to co jím - aby se mi nezabarvily zámečky, měla jsem je průhledné - bylo také otravné. Kromě toho se u mě první nalepení zámečků nepodařilo, skoro všechny spadly a musely se lepit znova. No a samostatná kapitola bylo sundavání rovnátek - měla jsem docela poraněné dásně a potom jsem si ještě zaplatila bělení, což mi sice pomohlo rychleji zahojit ty poraněné dásně, ale docela mě z toho mrazily zuby.. no ale mám už nafurt pokoj, sice nosím ty snímací rovnátka na noc, ale když se podívám na svoje fota z předchozího období a teď (nehledě na to, že můžu konečně ukousnout pořádně krajíc chleba a taky mi nezůstává jídlo mezi zuby např. špenát jako dřív, kdy jsem je měla křivé) tak je to takový rozdíl, že jsem si ani tehdy neuvědomovala jaký hrozný to mám. Jinak inspirací mi byl strýc, co si ty rovnátka nechal nasadit v 47 letech (pravda v americe).. akorát že to chce jednak obětovat peníze, bolest no a někomu to za to asi nestojí, mě ano.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.