| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, tak po kratičké odmlce jsem zase tady. Víkend nebyl náročný, jen plný návštěv. Dostali jsme ten kolotoč. Není teda na dálkové ovládání, je na natahování, ale moc pěkný, pěkně barevný a Lucince se moc líbí.

Kamčo, taky jsme zvažovali to očkování. Dorazilová nám ho taky nabízela. Tak jsem se na to ptala kamarádek a dověděla jsem se, že je to jen tahání peněz z lidí. Jedna známá si ho zaplatila a malá po něm měla čtyřicítky horečky, takže buď miminko reakci bude mít nebo ne a je úplně jedno, jakou dostane vakcínu.

Ségra mi zjišťovala plavání v Delfínku u bazénu a tam to stojí 120,- Kč za půl hodiny.

Zítra jdeme na převážení, tak jsem zvědavá, kolik jsme přibrali.

Zítra dám večer vědět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.