| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se starat o předkožku?

Chodím po světě 47 let a problematikou se zabývám od doby kdy jsem měl také problémy s předkožkou.Shrnu-li to obecně,řeknu,že někdy je potřeba uříznout větev,aby strom dobře rostl.Chápu velice dobře,že ženy považují své děti za součást sebe sama a bytostně je chrání před jakoukoliv bolestí,ale je potřeba na věc nahlížet i s druhé strany.Já své matce dnes vyčítám,že mě nenechala v dětství obřezat.Ona tvrdí,že o něčem takovém ani netušila a nikdo ji to nenabídnul.Svět je drsný a po bolesti příjde vždy úleva.Pochybuji,že se bude syn matce svěřovat, až bude v pubertě ,že se mu trhá krátká uzdička,že to bolí a krvácí a proto že se bojí navázat kontakt s dívkou svého srdce.Na to je třeba myslet už když je malý.Budete-li mít dceru,určitě byste nechtěli,aby si vám stěžovala na gynekologické potíže,nebo na to,že ten její nevydrží.To vše nebude potřeba řešit,nebude-li předkožka.Dnes už nehrozí,jako dříve,že okolí bude nositele holého pindíka přiřazovat k izraelitům.Spousta žen stejně nepozná,je-li jejich partner obřezán a vsoupíte-li do společné sauny nebo naturistickou pláž,všimnete si že převážná většina mužů má žalud penisu obnažen aniž by byli obřezáni.Před pár lety jsem se odhodlal podstoupit zákrok protětí uzdičky a zkrácení předkožky o třetinu.Je to perfektní pocit,ale ten jsem mohl mít už dávno.Myslete,maminky,na budoucnost svých synů i dcer!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.