| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice Brno - Bohunice

Milé maminky, také já bych se s Vámi ráda podělila o svou zkušenost s touto porodnicí, kde jsem byla velmi spokojena. Ve 38. týdnu jsem už nešla na kontrolu ke svému gynekologovi, ale přímo do porodní ambulance, kde mně po natočení monitoru, paní doktorka vyšetřila a domlouvaly jsme se na porod.Byl u toho přítomen také MUDr. Doubek, který mi sdělil, že asi za 10 dní mi císařský řez provedou. Zdálo se mi to zbytečně brzo, ale uklidnil mne, že plod už je zralý a je zbytečné to nechávat na poslední chvíli a je lepší to provést v klidu. Musím říct, že přístup všech lékařů po celou dobu mého pobytu v této nemocnici byl více než dobrý, podali ruku, představili se a neúnavně odpovídali na mé dotazy.

Byla jsem hospitalizována 10. 9. odpoledne a v úterý ráno jsem měla rodit. Měla jsem ale velké dilema a to zda rodit v epidurálu nebo v celkové narkóze. Vzhledem k tomu, že 2 předchozí císařské řezy byly v celkové narkóze, nedokázala jsem se rozhodnout. Četla jsem různé příspěvky na netu, jaké měly maminky problémy i jak byly spokojené a bylo to tak 50 na 50. Rozhodnout se mi pomohl anesteziolog MUDr. Křikava, který za mnou přišel v pondělí večer na pokoj a snad 15 minut hovořil o výhodách a nevýhodách těchto anestezií. Protože jsem chtěla vidět své miminko po porodu co nejdříve a epidurál je k miminku také šetrnější a lékaři mají více času k vybavení miminka, rozhodla jsem se pro něj. A udělala jsem dobře. V 8:30 mě převezli na sál, asi 20 minut trvalo než epidurál zabral a během 5- 10 minut už jsem uviděla naši Verunku. Tekly mi štěstím slzy po tvářích. Na sále byla dobrá atmosféra, lékaři operují při moderní hudbě a s manželem , který byl u porodu jsme si dělali legraci, že to je jak v seriálech typu Chicago Hope, apod. Musím alespoň touto cestou poděkovat MUDr. Mužíkové a MUDr. Doubkovi, kteří mě rodili a také anestezioložce MUDr.Pospíšilové.

Doufám, že třeba můj příspěvek pomůže některým maminkám se rozhodnout mezi epidurálem a celkovou narkózou a zda jít rodit do této porodnice.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.