| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Babulky,
tak jsem vas precetla a musim rict, udalo se toho vevasich zivotch dost. ja sedim u pc kazdy den, ale tolik mi v praci pri bylo prace, ze nestiham cist, ani psat. Ted bude hnusne venku, tak to vylepsim a jednou tydne tu neci pisnu ;o]. Doufam, ze mne bude mit kdo cist....
Tak deti oslavili spolecne narozeniny, dort jsem jim rozdelila vizualne na pul na jednom byla 4 na druhem 1, pripadala jsem si, jako kdyz mam ty obavane dvojcata. ovsem ted by bylo s dvojcaty min prace ;o]. Krystof je stale skvely bracha, od Kaji se nehne, uci ji, hraje sis s ni, obleka ji, jen do krmeni se nehrne ;o]. nejake sarvatky kolem hracek, ci hadani, to neznam.
Jinak makam na sobe a mam dole 18.5kg a jeste neco chci stahnout,dostaneu se aspon 76kg a tatoj mysli ze 65kg, no uvidime.
Jinak Mirko, holky jsou kocky a sikovne, to je radost, co? Kacko chce taky mimi, ale jen holcicku ;o], musi pockat, ani ja ted nemam myslenky na mimi, i kdyz porod bych si klidne strihla kazdy mesic ;o].
janouche a co vy a stehovani, kams e to presidlujete? A bude to vase? A uz jste prestehovani? citis nejakou zmenu? koukam, ze po druhem diteti to zacina vsude byt napnute, u nas parada a cim dal lepci, ale u kamosek pozoruji zmeny.
Jinak s Kackem chodime na aikido a moc mu to jde, a Kaje se to moc libi.
Tak zase napisu, pa holky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.