| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojte, to je otázek Dano :-)
No ještě to neni jistý - smlouvu podepisujeme v úterý za týden, snad si to do tý doby dosavadní majitel nerozmyslí.
Nevím jestli vám něco říká Gruyère - to je jeden z nejznámějších a (podle mě) nejlepších Švýcarských sýrů... no tak se stěhujeme hned do vedlejší vesnice :-) Je to jeden z nejhezčích krajů celého Švýcarska - předhůří Alp a do nich co bys kamenem dohodil - ale né hory.. budeme ve výšce asi 733mnm, tím pádem počasí bude hodně podobné tomu u nás na vysočině. Nemůžu se dočkat toho že ráno otevřu dveře od domu a bude mi pod nohama křupat sníh.
No naše to zatím nebude.. hlavně banky a taky trochu tchýně, která nám půjčí... tady ale nikdo domy pořádně nekupuje... protože když koupíš dům celý, platíš větší nebo stejné daně jako případné úroky bance. Když máš dluhy... daně se ti odepíšou.
Já nevím, jestli za ten náš vztah může druhé dítě - řekla bych spíš to, že ta doba po kterou jsme spolu a to že manža nechce pochopit, že děti jsou sice pořád ještě na prvním místě, ale že bych taky ráda něco jiného než jen domácnost a děti - tedy práci nebo volný čas například. No a taky to jeho hulení, nebo neochota a neschopnost co se jakéhokoliv oblečení týče. Kromě jiného jsme dost přišli na to, že si nevyhovujeme po sexuální stránce. Žít se s tim dá, ale občas je to záhul a docela boj.
Pro mě to byla otázka buď se chopíme té šance a půjdeme do toho domu, nebo se zkrátka vracím do Čech... hodně jsem váhala, ale nakonec si říkám, že když už maji děti otce Švýcara, tak ať z toho taky něco maji... Myslím že pár nejhorších problémů se tím domem vyřeší. No a zbytek buď se prostě vyřeší taky a my tu krizi překonáme, nebo to prostě nevyjde. Nechávám to koňovi a snažím se ze sebe dávat to nejlepší co můžu.
Ale už mám všude připravený krabice od banánů a moc se těšim :-)

Prima, že i vám děti hezky rostou a moooc vám tu pohodu přeju!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.