| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdar babule,

Ájo ve čtvrtek si mi tak krásně popřála doboru noc jakožto ponocujícímu tvorovi a já přitom byla tuhá už u Hercula Poirota:-)))))))))))Ale děkuji,takhle jmenovitě moc si toho vážím až mi ukápla slzička jak mě to dojalo:o)))))))))))).

Jinak mě od včera tak bolela palice.Já na to normálně netrpím,ale todle byl tedy rajc.Večer jsme byly ještě s holkama s miminí party na pokecu.Jedna byla slaměnka tak jsme jí šly povzbudit aby se doma s Julinkou nebála:o))))Já nebyla moc dobrej společník skrzevá tu makovici.Holky mě tam furt mastily nějakejma mastma,smrděla jsem jak dorota.No přešlo mě to až teď.Úplně lituju všechny co trpí na migrény,je to běs.

Jo Ájo te´d jsem to dočetla.Chuděra beruška Kristýnka,to je strašný!!!!!!!Ať se to nepotvrdí a když jo tak ať s dobrým koncem.Držím palce i u nohou.

Leni já si tipuju chlapečka:o))))))))

Holky tak abysme se začaly bát,že nám sem vtrhne mužská invaze.Onehdá jsem přistihla Štěpána,že tu čte příspěvky.Prej chtěl vědět,co důležitýho tu řešíme,když tu u toho vysedávám:o)))))))

Jíťo já myslela,že máme hledat 7 rozdílů :-))))))))))

Hani tak já už o hemáčích ani nemuknu slibuju!!!!!!!!!!!!!!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.