| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky při neděli :o))

Ditko, co by Martin pro děti neudělal, že :o))

Se zubama jsme na tom bledě, Mája má pořád jen 8 zubů, jedničky a čtyřky. Je na tom některé vaše dítko taky tak, nebo jsme poslední ? :o))

Výměna - já bych si asi taky pořídila bydlení v těsné blízkosti, abych s tou vyměněnou holčičkou mohla být neustále v kontaktu. Pak si myslím, že během pár let by se to mohlo srovnat :o))

Krevní skupina, já mám 0 a Dušan B, Mája má B po něm, proto měla tak velkou novorozeneckou žloutenku, byla jsem s ní 10 dní v porodce a pak 14 dní jsme jezdili do Krče. Tak snad je naše :o)))))

Dušan už si na to, že čučím na rodinku zvykl. Ale já se snažím, když je doma sem moc nelézt. Nač dráždit hada bosou nohou, že ? :o))))))

Adverčo, s tím spaním jsi mě nepotěšila, Mája je děsnej nespavec. V noci se budí furt a obávám se, že žádné přestěhování, otočení a změna materiálu postýlky nepomůže. Nespí, ať jsme kdekoliv, pije jen vodu, takže ani bylinky nepřichází v úvahu. Pořád si říkám, že se to každou chvíli musí zlepšit. A jak tak koukám, tak možná se nedočkám :o((

Dalido, video je moc krásný a dojemný. Mája si přebaluje a krmí panenku, no a Andrejka se s nánou nespokojila a pořídila si živé mimi :o))

Mája trpěla na prdíky strašně až do 4-5 měsíce a nepomáhalo nic, jen rektální rourka. Trochu jsem se bála, aby si na ní nezvykla, ale na přelomu toho 4 měsíce jako když utne a byl pokoj. Já už nejedla, ani nepila skoro nic, aby jí to nenadýmalo. Tak držím palečky a výýýýýdrž Prťka, vydrž :o))))))

Na srazík si to kluci musí vyměnit, Dušan je typickej vodník, rozpustí si vlasy a je to, Martinovi se ta představa princeznovský paruky moc nelíbila. Naopak on je zase tmavovlasej, pořádná vazba, tak zas bude lepší čert. A vůbec, co ostatní tatínci, co Sebrej, Macino, Májo, Padme ? Jen je taky zapřáhněte, bubáků na tu naší smečku bude muset bejt hrozně moc :o))))))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.