| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj názor(sice už po málem roce)je prostě takový. Mé děti se na televizi dívat nechcou(snad s vyjímkou večerníčku a sem tam Kouzelné školky a Kostiček).Paní učitelka ve školce na třídní schůzce odpověděla na dotaz jedné maminky-proč ty nejmenší děti nechodí do kina -že tam nevydrží sedět, ale nejsou ochuzeny,protože se dívají často na televizi a i video.A já jako jediná matka (asi vzácný exemplář-dle reakcí ostatních)jsem se zeptala, jestli se na to dívat musí? P.učitelka se velmi divila,že někdo nerad sleduje TV, ale sdělila mi, žeteda si může mezitím hrát a dívat se nemusí. Asi po 2 týdnech si většina dětí hrála a o nějakou televizi jim nestála.A mimochodem, syn se mi vždycky z pondělka na úterý budil v noci s děsem, že se bude muset dívat).Takže podle mě se ty děti dívají na TV v případě, že jim není nabídnuta jiná zajímavá činnost.

Prosím jestli má někdo taky antitelevizní děti, ozvěte se, protože nevím,jestli jsme opravdu takoví exoti.
Ahoj! Eva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.