| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice

Milé maminky a těhulky,po přečtení příspěvků o Porubské porodnici,jsem celkem zklamaná.Jsem v 13.tydnu těhotenství,čekám už své druhé miminko.První se mi narodilo ještě v zábřežské porodnici.Co se týká porodu,proběhl celkem v pohodě,na můj vkus byl sice moc dlouhý,ale stím se nedá nic moc dělat.musím podotknout,že jsem rodila v půl jedné v noci,asi to mélo vliv na další události.Malou jsem vidéla asi deset minut,když mi jí hned odnesli,prý ji museli dát ohřát,že je podchlazená.O přiložení k prsu jsem si mohla dát jenom zdát,manžela ihned odeslali domů,ani jsme si nestačili říct první dojmy.Než jsem se nadála ležela jsem na sále sama,kolem mě akorát sestra vše utírala dezinfekcí,což bylo velice nepříjemné ležet v téch výparech ješté další dvé hodiny.Je fakt,že na oddělení šestinedělí se svámi nikdo dlouho nepáře,když jsem poprvé dostala malou na kojení nikdo se neptal jestli to umím nebo ne.Bohužel co čert nechtěl i mě postihli komlikace a kojit jsem chvilku nemohla,jediné pomoci kterě jsem se dočkala byla láhev s glukosou.Tímto jsem chtěla napsat že už nyní zvažuji do které porodnice se vypravit,trošku jsem doufala,že reference na Porubu budou lepší,mam gynekologa v Porubě,na cvičení chci chodit taky do Poruby,byla jsem s ním v předcházejícím těhotenství spokojená,takže logická volba je Poruba.Mam ale strach abych nebyla zklamaná jak minule,myslímže je to hodně o přístupu jednotlivých sestřiček,tím spíž že sama jsem zdravotní sesra a pokud je to v mých silách tak se snažím každému vyhovět a proto mě mrzí když se pak ke mně někdo chová odměřeně.Porodnice jako taková je dobrá,ale na oddělení šestinedělí mají ještě co dohánět.Jestli máte někdo pozitivní zkušenosti s porodnicí a zejména s oddělením šestinedělí,tak mi prosím napište.Budu se těšit na vaše odpovědi a třeba změním i svůj názor,dík Eva.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.