| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa

9.8.2007 me senita privezla do porodnice vse ze zacatku bylo v poradku.kontrakce po 5 minutach ale pak uz to byl zlej sen zaclo se to komplikovat synovi se zkroutila tam hlavicka a neslo to pok kdyz se syn konecne narodil tak ho ocistily a privedli mi ho ale ani ne na dve minuty pak me musely uspat a i presto ze jsem rekla ze tam chci mit u sebe pritele tak jen co jsem unula tak ho pozadaly slusne aby sel do pokoje pak kdiz jsem se probudila tak jsem se ptale kde mam syna bylo mi odpovezeno ze mi ho privezou az budu na pokoji a pok kdyz sem se ptala na pokoji tak ze az se osprchuju tak i kdyz mi bylo jeste zle tak jsem sla osprchnout a zase nic tak sem se zas ptala nato mi bylo odpovezeno ze po vizite tak jsem cekala a stale nic a az pred obedem mi privezli syna takze jsem syna mela skoro po 8 hodinach teprve u sebe.ted kvuli tomu se spritelem hadame chce dalsi ale po tito skusenosti jsem rikla ne

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.